Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Troy 2X RDA & FX22 Mod

6 Şubat 2016
Troy 2X RDA & FX22 Mod
 • inceleme
  Inceleyen: doubtful1


  Arkadaşlar teknik bazı sebeplerden video da aksaklıklar çıkmıştı, elimden geldiğince halletmeye çalıştım.

  Daha önce prototype versiyonunun ön incelemesini yaptığım video da zaten Troy2x rdaya kısa bir bakış yapmıştık,bu son üretime geçen versiyona hazırladığım video da ise,daha önceden de bildiğiniz FX22 Mod üzerinde Troy 2x rdaya sarım tekniğinden buhar performansına kadar anlatmaya,göstermeye çalıştım.
  (Mod'a çok fazla değinememiş olabilirim,modu daha önceden bildiğiniz için ağırlığı RDAnın kullanımına,sarımına vermek istedim..mod gayet başarılı ve sevdiğim bir moddu, daha sonrasında moda yakından bir çekim yapmak istiyorum)

  Prototype'e göre değişen şeyleri sıraladım,hava kanalı genişletilmiş ve açısı coile tam uyacak şekilde ayarlanmış,orta kutup kitleme vidası çok daha kolay hale getirilmiş,sarımı uzaktan bakıldığında,düşündüğümüzden daha kolay.

  Şahsi görüşümü sorarsanız; Ben beğendim, hem yoğun buhar çıkarması hemde o buhara rağmen aromadan kayıp vermemesi benim için bir rda da önemli olan özelliklerden biridir,bu rdayı o sebepten sevdim.

  Not: Video da ki ilk 2 buhar performansı yanında gelen rdaya uyumlu driptip ile çıkan performanstır, yani oldukça iyidir!,ben yinede tam buhar performansını merak eden arkadaşlar için geniş driptip takıp watt ayarlı bir modda ateşleyerek göstermek istedim.  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.