Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin dikkatine. Site adresi :http://www.esfvape.com/

PG Alerjisi Nasıl Anlaşılır? Yaşadığım sorunlar

'Esigara & Sağlık' forumunda Tyfun0733 tarafından 2 Mart 2017 tarihinde açılan konu

PG Alerjisi Nasıl Anlaşılır? Yaşadığım sorunlar 4 5 1votes
4/5, 1 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (1)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. whatisgravity

whatisgravity
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ratings:
    +48 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Therion DNA 166
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    04.04.2017
    Bahsettiğiniz şikayetleri, kendi yaşadığım şikayetlere benzettiğim için yardımcı olmaya çalıştım. %100 VG likitle ilgili bilmeniz gereken de hygroscopic etkiyi artırarak ciğeri daha fazla yoracağıdır. Hygroscopic etki VG yada PG'nin buhar yoluyla ciğere solunduğunda suyu ve nemi emerek hapsetmesidir. %100 VG likit kullananlar sıklıkla solunum yolunda, ağızda ve burunda oluşan kuruluktan, ciğerde hafif sızıdan şikayet ederler. Bol su tüketmeleri gerekir. Onu da denemekten zarar gelmez. Önemli olan şikayetlerini azaltan her neyse onu deneyerek kendine en uygun kullanımı bulman. Yaşadıklarını paylaşmaya devam et. Sağlıklı bir ömür dilerim.

• Beğendim Beğendim x 2
  2. KenanKomtann

KenanKomtann
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    15
    Ratings:
    +54 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Ion V2-Tesla WYE 85
    Herkse Bio Pg tavsiye ederim. Yanıma kendi likitlerimden fazla almamışım bi kaç gündür hazır likit kullanıyorum ve başladı kulaklarımda kızarıklıklar gibi problemler.

• Beğendim Beğendim x 1
    • Beğenmedim Beğenmedim x 1
    • Katılıyorum Katılıyorum x 1
  3. Mrthwk

Mrthwk
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    194
    Ratings:
    +319 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    SX mini SL Class
    70-30 freebase kullanınca sivilcelenme oluyor bende ama öncesinde 50-50 salt kullanırken böyle bişey olmuyordu. Bu sivilcelerin sebebi vg olabilirmi?

4. Zeysan

Zeysan
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Asmodus clossal
    Bende de ağızda birşeyler varmış gibi kızarıklık tahriş ağız çevremde kızarlılık alında leke ayakta lekeler var pg den şüpheleniyorum ne kadar su da içsem ağzın hep tahriş ve birşeyler batıyor gibi

5. newbieinhere

newbieinhere
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    16
    Ratings:
    +34 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    smok alien 220w
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    03.09.2020
    bi makalede okudum, çoğu insanın PG ye karşı hassasiyeti vardır. genellikle 1 hafta ile 1 ay arasında bünye alıştığı için pg hassasiyeti ortadan kalkıyor. bende ilk başladığımda 1 hafta ağzım kupkuru oluyordu. artık öyle bir durum kalmadı mesela. tabi bünyenin buna alışmasının ileride yaratacağı sıkıntılar ne olur bilemem. makaleyi okumak isteyen varsa çoğu merak ettiğiniz şey yazıyor.
    https://www.ecigarettedirect.co.uk/...ZRNgcv5OSLu-D5KLE_bb6OfUdluH7p8y4EQtCC9JJPbNA

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.