Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Minifit kartuş sarım hk.

'Bir Bilene Sor' forumunda fihalizer tarafından 14 Eylül 2021 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. fihalizer

fihalizer
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +1 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Minifit
    Merhaba, minifit kartuşum yandı ve sarım için gerekli malzemeleri edindim. 1.5 ohm nr r nr tel, fiber pamuk. Sarım işlemini gerçekleştirdikten sonra pamuğu ıslatıp kartuşu kapattım ama demir kokusu halâ rahatsız ediyordu tekrar sarım yaptım, bu sefer teli çakmak ile iki üç kez ısıttım ama demir kokusu halâ geçmedi yaklaşık 4 5 tel ziyan ettim. Bir noktadan üst seviyede likit koyunca da sızdırma yapıyor bilgisi olanlar paylaşabilir ise memnun olurum.

2. ugurland

ugurland
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +4 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso PM 80 se
    Hocam hazır sarılı kullanıyorum nr tel olarak memnunum pamuğu biraz sıkı yapıyorum ve teli yanma odasındaki plastik kısımdan uzak tutuyorum. Tel şekli önemli geçen pamuk yandı çıkartıp teli dry burn yapım dedim ve teli tekrar kullanmak istedim olmadı yani teli bir sefer kullanmak lazım muhtemelen ince olduğu için şekil bozulunca ateşleme zayıf oluyor.

• Faydalı Faydalı x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.