Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Acer (5750G) 2. Nesil i5 CPU - 8GB Ram - Nvidia 610M E.Kartı - 1TB HDD - Kozmetik 8/10

'Teknoloji (PC, Akıllı Telefonlar,saatler vs.)' forumunda MeTaL tarafından 23 Haziran 2021 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. MeTaL

MeTaL
    Expand Collapse
    "V" for Honor!
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,405
    Ratings:
    +3,390 / 122
    Kullandiginiz Cihaz:
    SL Class & Spica Pro ∞
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    01.05.2016
    Merhaba, burası yeri midir bilmiyorum ama satılık bir Laptop' ımız var ve buraya da ilan bırakmak istedim. İhtiyacı olan arkadaşlar dilerse bana buradan ulaşıp bilgi alabilir.

Cihazın kozmetik olarak herhangi bir sorunu yok. Bataryası idare eder konumda ve hiçbir ahrazı, arızası yok. Kendi orijinal kutusunda, şarj aletiyle ve faturası ile (garantisi yok) teslim edilecektir. Cihazın ilk sahibiyim.

Marka - Model: Acer 5750G
    İşlemci - 2. nesil i5 2450M
    Ekran Kartı - Nvidia 610M (1GB)
    Ram - 8GB DDR3
    HDD - 1TB Toshiba 7200 RPM

Fiyat olarak 2.650 TL düşünüyorum.

Tekrar belirteyim ki cihazın çalışmayan hiçbir şeyi yoktur. Hali hazırda harici bir klavye ile kullanıldığından klavyesinde tuş silinmesi v.b sorunlar yoktur. EBA, ZOOM, Youtube, Skype kullanmak ve arada bir LoL oynamak için kullanılıyor. Zira bir oyuncu bilgisayarı değil ve "Onu çalıştırır, bunu çalıştırır" diyemem ...

Collapse Signature Expand Signature
    #1 MeTaL, 23 Haziran 2021
    Son düzenleme: 23 Haziran 2021
    • Beğendim Beğendim x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.